فروشگاه پوشاک ورزشی اسپورتلند

به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

شیوه های پرداخت و حمل

روش های پرداخت:

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway یا درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌ توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.
 

شیوه های پرداخت و حمل

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه مشتریان فروشگاه کینتیکس می‌ توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه های اینترنتی موجود در سایت فروشگاه کینتیکس و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
توجه داشته باشید که پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

*راهنمای پرداخت اینترنتی:کاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

کد CCV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد معمولا روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی یک عدد 4 رقمی است.

تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

روش های ارسال:

ارسال رایگان در در سراسر کشور

سفارش های تبریز و تهران در صورت موجود بودن کالا همان روز توسط پیک موتوری تحویل داده خواهند شد.

سفارش بقیه شهرستان ها توسط پست پیشتاز انجام خواهد شد. در صورت که سفارشات تا ساعت 12 ثبت شوند زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت کاری خواهد بود. در غیر اینصورت یک روز کاری به زمان مورد نظر اضافه خواهد شد.

توجه داشته باشید، تحویل رایگان فقط شامل سفارش هایی با ارزش بیش از 20000000 ریال می‌ شود.

هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف فروشگاه اسپورت لند با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.

لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌ ‏ های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:tntsearch.post.ir

پیک موتوری

ارسال با پیک موتوری فقط در شهر تبریز و تهران صورت می گیرد و هزینه ی آن برای خریدهای بیشتر از 20000000 ریال به عهده فروشنده و برای خریدهای کمتر از آن به عهده ی خریدار است. بدیهی است اگر هزینه پیک موتوری از هزینه پست بیشتر باشد، ارسال با پست صورت گرفته و مشتری در صورت تمایل میتواند مابه التفاوت آنرا پرداخت و مرسوله را توسط پیک دریافت نماید.

پست پیشتاز

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. هزینه ارسال با پست پیشتاز بر عهده خریدار است.

پست سفارشی

سفارش‌ هایی که محل تحویل آنها خارج از شهر تبریز و تهران است، با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی 3 روز است.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌ ‏ های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:tracking.post.ir