به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

17 اردیبهشت

ورزش‌ در محل کار، موضوعی که بهتره آن را جدی بگیرید

شاید ورزش‌کردن در محل کار، برای شما عجیب و یا حتی مسخره به‌نظر بیاید؛ اما این یکی از موضوعاتی است که روز‌به‌روز به اهمیت آن بیش‌تر می‌توان پی برد. این مورد در بیش‌تر کشور‌ها‌ی پیشرفته در حال بررسی است و سعی دارند تا بتوانند آن را با فرهنگ‌سازی به یک اصل مهم در زندگی تبدیل کنند.

ادامه مطلب
18 اردیبهشت

ویژگی های کفش باشگاه بدنسازی

کفش باشگاه بدنسازی، تنها کفشی است که برای محیط باشگاه و تمرین‌کردن در آن مناسب است. امروزه رفتن به باشگاه به یکی از تفریحات مردم تبدیل شده است که هم می‌توان از آن لذت برد هم اینکه سلامتی را حفظ کرد.

ادامه مطلب
16 اردیبهشت

افزایش قد را با این ورزش‌ها احساس کنید

افزایش قد، آرزویی است که خیلی از افراد به دنبال انجام اقداماتی برای تحقق آن هستند؛ اما گاهی نمی‌دانند برای این کار باید به چه کسانی اعتماد کنند. این فرایند، روندی است که یک شبه اتفاق نمی‌افتد و به مدت‌ها تلاش مداوم و اراده‌ی خستگی‌نا‌پذیر احتیاج دارد.

ادامه مطلب
15 اردیبهشت

راهنما‌ی شستشوی کش پیلاتس

کش پیلاتس یا کش بدنسازی، به کشی گفته می‌شود که در باشگاه‌های بدنسازی برای انجام یک سری حرکات ورزشی و یا اینکه در مراکز توان‌بخشی برای بهبود نا‌توانی‌ها‌ی جسمانی مورد‌استفاده قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب
14 اردیبهشت

آموزش بهترین برنامه برای ورزش دویدن

برنامه دویدن برای هرکسی که نسبت به انجام این ورزش تمایل دارد، مهم است. تفاوتی ندارد که شما می‌خواهید آن را حرفه‌ای دنبال کنید و یا به‌عنوان یک مبتدی آن را انجام می‌دهید،اگر موفقیت در این ورزش و رسیدن به نتیجه‌ای که به‌خاطر آن، دویدن را آغاز کرده‌اید برای شما همچنان ارزشمند است؛ پس بهتر است از برنامه

ادامه مطلب
05 اردیبهشت

معرفی و تاریخچه‌ی برند آدیداس

برند آدیداس، برندی است که می‌توان به‌جرئت گفت برای همه آشنا است و از بهترین‌های دنیا محسوب می‌شود. این موسسه در زمینه تولید کفش و پوشاک ورزشی به طور کاملا حرفه‌ای و تخصصی فعالیت دارد. آدیداس هم‌اکنون دارای مقام اول اروپا و دوم در جهان است. این مقام‌ها تا حدودی این موضوع را برای ما مشخص می‌کنند که تا

ادامه مطلب
04 اردیبهشت

معرفی و تاریخچه‌ی برند نایک

نایک، برندی آمریکایی است که به تولید پوشاک، کفش و محصولات ورزشی می‌پردازد. این موسسه، یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین برندهای موجود در بازار جهانی است که تابه‌حال بیش از ۷۰۰ شعبه در سر‌تا‌سر جهان تاسیس کرده است.

ادامه مطلب
03 اردیبهشت

معرفی و تاریخچه برند ریباک

برند ریباک از جمله برندهایی به شمار می رود، که محصولات آن در میان مردم از محبوبیت بالایی برخوردار است. این برند با تولید محصولاتی از جمله کفش، پوشاک و لوازم ورزشی توانسته است در سطح جهان برندی شناخته شده باشد.

ادامه مطلب
02 اردیبهشت

همه چیز درباره ورزش فوتبال و لوازم مورد نیاز آن

همه ی ما فوتبال را ورزشی پر طرفدار و محبوب می‌ شناسیم. این ورزش جذاب و مهیج از ۲ تیم ۱۱ نفره تشکیل می شود، همه ی این بازیکنان روی چمن های طبیعی و مصنوعی با یک توپ بازی می کنند و تلاش می کنند تا توپ را به دروازه ی حریف بیندازند.

ادامه مطلب
31 فروردین

راهنمای خرید لوازم ورزشی شنا (استخر)

لوازم ورزشی شنا و یا استخر، تجهیزاتی هستند که شما برای یک آب‌تنی خوب نیاز دارید تا کاملا اصولی و حرفه‌ای به آن بپردازید. شنا، از جمله ورزش‌هایی است که چه در گذشته و چه در حال همیشه محبوب بوده و هست و هرگز از ارزش‌های آن کم نمی‌شود.

ادامه مطلب
30 فروردین

راهنمای خرید لوازم یوگا

لوازم یوگا، تجهیزاتی هستند که شما برای انجام این ورزش جسمانی، روحانی و ذهنی به آن نیاز دارید. همانطور ‌که می‌بینید یوگا یک ورزش تمام و کمال است و با انجام آن نه تنها فیزیک، بلکه روان و ذهن شما نیز درگیر می‌شود و اینگونه با یک تیر چند نشان می‌زنید.

ادامه مطلب