فروشگاه پوشاک ورزشی اسپورتلند

به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

12 خرداد

ورزش های مناسب برای تقویت ریه و بهبود سلامتی

ریه‌ها یکی از مهم‌ترین اندام‌ها هستند که وظیفه تأمین اکسیژن بدن و خروج دی اکسید کربن را بر عهده دارند. ورزش منظم جزء ضروری حفظ ریه‌های سالم و بهبود ظرفیت ریه است. با این حال، در مورد تقویت ریه‌ها، تمرینات خاصی وجود دارند. در این مقاله به چند ورزش مناسب می‌پردازیم که می‌تواند به تقویت ریه شما کمک کند

ادامه مطلب
درمان آرتروز گردن با ورزش در منزل
02 خرداد

درمان آرتروز گردن با ورزش در منزل

هیچ درمان قطعی برای آرتروز وجود ندارد، اما راه‌های مختلفی برای کاهش علائم و پی آمد‌های آرتروز و بهبود کیفیت زندگی وجود دارد. یکی از راه‌های مؤثر برای بهبود آرتروز گردن، ورزش است. در این مقاله به نحوه درمان خانگی آرتروز گردن با ورزش می‌پردازیم.

ادامه مطلب
تمرینات ویلیامز برای درمان دیسک کمر
01 خرداد

تمرینات ویلیامز برای درمان دیسک کمر

تمرینات کششی ویلیامز مجموعه‌ای از تمرینات فیزیوتراپی است که با هدف درمان کمردرد ناشی از جابجایی یا برآمدگی دیسک در ستون فقرات، انجام می‌شود. این تمرینات توسط دکتر پل ویلیامز، فیزیوتراپیست، در دهه 1960 ایجاد شد.

ادامه مطلب
27 اردیبهشت

معرفی و تاریخچه ورزش والیبال نشسته

برای اولین‌بار این ورزش در تورنتو کانادا در سال 1976 میلادی برگزار شد و این رشته ورزشی مخصوص افراد معلول است. والیبال نشسته دارای ارتفاع توری برابر با 1.15 سانتی‌متر برای آقایان و 1.10 سانتی‌متر برای بانوان معلول است. زمین‌بازی والیبال نشسته دارای ابعادی برابر با 5 متر عرض و 6 متر طول است که ....

ادامه مطلب
25 اردیبهشت

استراحت بین تمرینات و اهمیت آن

دوره استراحت بین تمرینات به مدت زمانی که برای ریکاوری و آماده شدن برای مجموعه تمرینات بعدی اختصاص می دهید، اشاره دارد. مدت زمان استراحت بسته به عوامل مختلفی از جمله نوع ورزش، سطح آمادگی جسمانی و اهداف تمرینی شما می تواند متفاوت باشد.

ادامه مطلب
24 اردیبهشت

چگونه با ورزش از شر غبغب خلاص شویم

کاهش یا حتی از بین بردن غبغب با ورزش منظم و یک سبک زندگی سالم امکان‌پذیر است. ورزش و تمرین ورزشی می‌تواند به تقویت ماهیچه‌های چانه و گردن کمک کند و غبغب را کاهش دهد. علاوه بر این، داشتن یک رژیم غذایی سالم نیز می‌تواند به کاهش چربی کلی بدن، از جمله چربی غبغب کمک کند.

ادامه مطلب
20 اردیبهشت

استراتژی آدیداس برای تغییر سبک زندگی مردم چیست؟

آدیداس شرکتی چند ملیتی است که در طراحی و تولید محصولات ورزشی تخصص دارد. این شرکت بیش از 70 سال است که فعالیت می‌کند و موفقیت آن را می‌توان به محصولات نوآورانه، مشارکت‌های استراتژیک و تعهد به پایداری نسبت داد. در این مقاله نگاهی دقیق‌تر به استراتژی آدیداس و چگونگی تغییر زندگی مردم خواهیم داشت ...

ادامه مطلب
18 اردیبهشت

بهترین برنامه ورزشی برای درمان افسردگی

افسردگی یک اختلال روانی شایع است که میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار می‌دهد. در حالی که دارو و درمان‌های بالینی معمولاً درمان‌هایی هستند که برای افسردگی تجویز می‌شوند، جایگزین‌هایی طبیعی مانند ورزش وجود دارد که می‌تواند به همان اندازه در درمان افسردگی مؤثر باشد.

ادامه مطلب
17 اردیبهشت

ورزش درمانی و نمونه برنامه های ورزشی

ورزش درمانی که به عنوان تمرین درمانی یا ورزش درمانی (Kinesiotherapy/therapeutic exercise) نیز شناخته می‌شود، نوعی درمان فیزیکی یا فیزیوتراپی است که از ورزش و حرکت برای کمک به بهبود قدرت، انعطاف‌پذیری، دامنه حرکتی و عملکرد کلی در بیماران مبتلا به مشکلات پزشکی یا آسیب‌های مختلف استفاده می‌کند.

ادامه مطلب
16 اردیبهشت

بهترین ورزش ها برای دفع سنگ کلیه

سنگ کلیه یک بیماری است که ناشی از تشکیل سنگ‌های جامد در داخل کلیه‌ها است که می‌تواند علائمی از جمله درد شدید و عدم توانایی در ادرارکردن را به همراه داشته باشد. در این متن به توضیح بیماری سنگ کلیه، علائم و انواع آن و بهترین ورزش‌ها برای درمان این بیماری می‌پردازیم.

ادامه مطلب