به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

09 مهر

درمان بیماری (ام اس) MS با ورزش

بیماری ام اس ناشی از حمله اشتباه سیستم ایمنی بدن به مغز و اعصاب است. مشخص نیست چرا این اتفاق می‌افتد. اگر افراد مبتلا به ام اس به‌صورت هفتگی ورزش کنند، می‌توانند به‌تناسب اندام، استقامت و قدرت بازوها و پاهای خود بهبود بخشند. در این مقاله از اسپورتلند میخواهیم در رابطه با نقش ورزش در درمان این بیماری

ادامه مطلب
03 مهر

درمان درد مچ پا با حرکات ورزشی

درد مچ پا، از شایع‌ترین دردها در بین افرادی است که پیاده‌روی زیاد یا غیراصولی انجام می‌دهند، یا حین دویدن و عدم تعادل عضلات پا، دچار آن می‌شوند. با ما همراه باشید تا با علل درد مچ پا و همچنین با اقدامات موردنیاز برای رفع آن آشنا شوید.

ادامه مطلب
29 شهریور

محافظت از سلامتی مفاصل با ورزش

مفاصل از قسمت های مهم بدن به شمار می روند، به طوریکه بروز اختلال در آنها میتواند به شدت بر عملکرد بدن تأثیر بگذارد. در این مقاله به مواردی اشاره کرده‌ایم که کمک می‌کند تا علاوه بر سلامتی کلی بدن خود، سلامت مفاصل و استخوان‌های خود را نیز تقویت کنید.

ادامه مطلب
27 شهریور

دهیدراته شدن بدن و درمان آن

همانطور که میدانید بیش از 85درصد بدن انسان از آب تشکیل شده است و عملکرد بسیاری از اورگانهای بدن به این مایع حیاتی وابسته است. دهیدراته شدن وضعیتی است که بدن بخش اعظمی از آب خود را از دست میدهد و باعث اختلال عملکرد اورگانهای بدن می شود. با ما همراه باشید تا بیشتر با این عارضه آشنا شوید.

ادامه مطلب
24 شهریور

کاهش وزن با رژیم غذایی و ورزش

داشتن چربی و وزن اضافی می‌تواند سلامت افراد را به خطر اندازد. کم خوری و داشتن تحرک کافی ساده ترین اقدامات کاهش وزن هستند. اما نمی توان هر کدام را به تنهایی انجام داد. اگر شما نیز میخواهید وزن کم کنید ولی در انتخاب ورزش و رژیم غذایی خود مردد مانده اید، با این مقاله از اسپورت لند با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
22 شهریور

تأثیر ایروبیک بر لاغری و کاهش وزن

ورزش ایروبیک مجموعه‌ای از ورزش‌های هوازی است که با افزایش میزان جذب اکسیژن موجب افزایش سطح استقامت بدن می‌شود. در این مقاله قصد داریم شما را با این وزش مفرح و حرکات آن آشنا کنیم.

ادامه مطلب
20 شهریور

آمادگی جسمانی و فاکتورهای آن

آمادگی جسمانی اساساً به شرایطی از بدن اطلاق می‌شود که در آن فرد می‌تواند فعالیت‌های روزمره خود را با سهولت بیشتری انجام دهد و درعین‌حال از مسائل بالقوه سلامتی و موقعیت‌های اضطراری در امان باشد. در این مقاله با ما همراه باشید تا با فاکتورهای سلامتی آشنا شوید.

ادامه مطلب
17 شهریور

راهنمای انتخاب و خرید ست ورزشی مناسب

مسلماً راحتی تنها فاکتور در انتخاب یک ست ورزشی مناسب نیست و جنبه های مختلفی باید در نظر گرفته شوند. در این مقاله میخواهیم فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید یک ست ورزشی مناسب را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
12 شهریور

بهترین زمان برای انجام تمرینات بدنسازی

اگر به دنبال کسب بهترین نتیجه از انجام تمرین های بدنسازی خود هستید، باید حتما زمان مناسبی برای انجام تمرینات خود در نظر بگیرید! جهت آگاهی از نحوۀ انتخاب بهترین زمان برای انجام تمرینات بدنسازی حتما این مقاله را مطالعه فرمائید!

ادامه مطلب
10 شهریور

راهکارهای غلبه بر تنبلی در ورزش

اگر شما هم قصد شروع به یک ورزش منظم دارید ولی انگیزه و انرژی لازم برای شروع ورزش را ندارید و در عین حال بعد از آن دچار احساس بد ناشی از تنبلی می شوید، حتماً این مقاله را مطالعه کنید تا با راهکارهای غلبه بر تنبلی آشنا شوید.

ادامه مطلب
08 شهریور

طناب زنی - آموزش و فواید آن

طناب‌زنی از جمله حرکت‌های ورزشی مرسوم در بین نوجوانان و افراد بزرگسال است که برای انجام آن صرفاً به یک طناب مخصوص و قدرت و تمرکز بدنی نیاز است تا بتوان به‌خوبی و در تعداد بالا طناب زد. طناب‌زنی برای تمام سطوح تناسب‌اندام و لاغری مناسب و سازگار است. در این مقاله قصد داریم تا فواید این ورزش و نحوۀ انج

ادامه مطلب
06 شهریور

حرکات پلانک و افزایش قدرت عضلات

پلانک یک تمرین عالی برای شکم و مغز انسان است و چالشی برای افزایش قدرت بدنی و استقامت است. در این مقاله از اسپورت‌لند با ما همراه باشید. تا با فواید پلانک و انواع مختلف تمرینات پلانک آشنا شوید.

ادامه مطلب