به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

17 شهریور

راهنمای انتخاب و خرید ست ورزشی مناسب

مسلماً راحتی تنها فاکتور در انتخاب یک ست ورزشی مناسب نیست و جنبه های مختلفی باید در نظر گرفته شوند. در این مقاله میخواهیم فاکتورهای مهم در انتخاب و خرید یک ست ورزشی مناسب را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
لباس-دویدن-خانم-ها
11 مرداد

راهنمای خرید لباس دویدن مخصوص خانم ها

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید برنامة منظمی برای دویدن خود داشته باشید، پس حتماً به دنبال تجهیزات و لباس مناسبی برای این کار می‌گردید. در این مقاله نکات مهمی که باید در نظر داشته باشید را خواهید خواند.

ادامه مطلب
تشخیص-کفش-اصل-از-تقلبی
19 تیر

راهنماى تشخيص كفش اصل از كفش تقلبى

قیمت بالای کفش های برند باعث شده تا تولید کفش های کپی با قیمت های پایین تر رواج پیدا کنند. اما برخی فروشندگان، کفش های کپی را با عنوان اصل به مصرف کننده می فروشند. این قضیه باعث سردرگمی خریداران شده است. در این مقاله روش هایی را معرفی میکنیم تا کفش های اصل و کپی را از هم تشخیص دهید

ادامه مطلب
خرید-نیم-تنه-ورزشی
14 تیر

راهنمای خرید بهترین نیم تنه (سوتین ورزشی) زنانه

نیم‌تنه‌های ورزشی برای سه سطح از فعالیت ورزشی طراحی می‌شوند: ورزش‌های حرفه‌ای و سنگین، تمرینات متوسط، ورزش‌های سبک و غیرحرفه‌ای. هر چقدر که ورزش‌ حرفه‌ای‌تر باشد، میزان جنب‌وجوش و تکان‌خوردن سینه‌ها هم بیشتر خواهد بود. پس نیاز به نیم‌تنه‌ای خواهید داشت که سفت‌تر و محکم‌تر سینه‌ها را نگه دارد.

ادامه مطلب
خرید-کفش-بسکتبال
15 تیر

راهنمای خرید کفش بسکتبال

ورزش بستکتبال یکی از مهیج ترین و پرتحرک ترین ورزش هاست که در میان بسیاری از جوانان محبوبیت بالایی دارد. انتخاب کفش ورزشی بسکتبال مناسب میتواند این ورزش را لذت بخش تر کند. با ما در این مقاله همراه باشید تا با ویژگی های یک کفش بسکتبال خوب آشنا شوید...

ادامه مطلب
شست-و-شوی-لباس-ورزشی
13 تیر

راهنمای شست و شوی انواع لباس و شلوار ورزشی

ورزش یکی از فعالیت هایی است که همیشه با تعریق بدن همراه است، بنابراین همواره بدن ورزشکار در معرض آلودگی ها و انواع باکتری هاست. بنابراین شست و شوی لباس ورزشی از اهمیت خاصی برخوردار است تا ورزشکار را در برابر بیماری های پوستی و تنفسی در امان نگه دارد.

ادامه مطلب
14 تیر

بهترین برندهای کفش ورزشی زنانه کدامند؟

همه ما میدانیم که به پاها قلب دوم انسان نیز می گویند، اما واقعا چقدر به این قلب اهمیت می دهیم؟ از آنجا که اکثر فعالیت ما خارج از خانه و بوسیله پاهایمان انجام می شود آیا از برند کفش مناسبی استفاده می کنیم؟ در ادامه لیست برندهای معروف کفش جهان همراه با تاریخ ساخت آن را به شما معرفی می کنیم.

ادامه مطلب
کفش-ورزشی
12 تیر

ویژگی های یک کفش ورزشی استاندارد

انتخاب کفش ورزشی مناسب برای پیاده روی یا انجام حرکات ورزشی یکی از موارد مهم برای ادامه فعالیت موثر ورزشکار در امر ورزش می باشد. انتخاب کفش ورزشی نامتناسب با رشتۀ ورزشی میتواند در دراز مدت منجر به صدمات جبران ناپذیری به بدن ورزشکار گردد. در این مقاله میخواهیم ویژگی های یک کفش استاندارد را معرفی کنیم

ادامه مطلب
بهترین لباس برای ورزش بدن‌سازی
04 تیر

راهنمای خرید رکابی بدنسازی مردانه

بدنسازی یکی از ورزش های پرطرفدار در دنیاست که باعث ایجاد حرارت زیاد و تعریق در ورزشکاران می شود، مسلماً انتخاب بهترین لباس برای ورزش بدنسازی میتواند تأثیر بالایی در کیفیت انجام این ورزش داشته باشد. اگر به بدن سازی علاقمندید و بدنبال بهترین لباس برای بدنسازی هستید، این مقاله را از دست ندهید!

ادامه مطلب
شست و شوی ساک ورزشی
31 خرداد

راهنمای شست و شوی انواع ساک ورزشی

یکی از نکات مهم دررابطه‌با ساک ورزشی، پاکیزگی و نظافت آن است. مسلماً لباس ورزشکار پس از ورزش دچار تعریق و بوی بد می‌گردد و پس از تمرین و بازگشت به خانه لباس‌های خود را درون ساک ورزشی خود قرار می‌دهد. عدم توجه به نظافت ساک ورزشی در درازمدت باعث ایجاد بوی بد در ساک ورزشی می‌گردد که باید از این امر جلو

ادامه مطلب