فروشگاه پوشاک ورزشی اسپورتلند

به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

25 اردیبهشت

استراحت بین تمرینات و اهمیت آن

دوره استراحت بین تمرینات به مدت زمانی که برای ریکاوری و آماده شدن برای مجموعه تمرینات بعدی اختصاص می دهید، اشاره دارد. مدت زمان استراحت بسته به عوامل مختلفی از جمله نوع ورزش، سطح آمادگی جسمانی و اهداف تمرینی شما می تواند متفاوت باشد.

ادامه مطلب
13 اردیبهشت

آسیب های بدنی رایج در ورزش کراس فیت

کراس فیت یک برنامه ورزشی برای تناسب اندام است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. کراس فیت می‌تواند یک راه عالی برای بهبود تناسب اندام باشد، اما اگر مراقب نباشید می‌تواند منجر به تعدادی صدمات فیزیکی شود. در این مقاله به برخی از شایع‌ترین آسیب‌های فیزیکی که در کراس فیت ممکن است رخ دهد، می‌پردازیم.

ادامه مطلب
12 اردیبهشت

چگونگی انجام صحیح دراز نشست

دراز و نشست یک تمرین مؤثر و محبوب شکمی است که عضلات مرکزی بدن را تقویت می‌کند و اغلب به عنوان یک تمرین معیار برای اندازه‌گیری قدرت و استقامت شکم استفاده می‌شوند. اگرچه دراز و نشست شبیه به کرانچ است، اما در دراز نشست عضلات بیشتری کار می‌کنند و تمرین چالش برانگیزتریست.

ادامه مطلب
11 اردیبهشت

راهنمای انتخاب سایز مناسب کفش‌های ورزشی

انتخاب سایز مناسب برای کفش ورزشی بسیار مهم است مخصوصا برای ورزشکاران . در این مقاله، ما در مورد عوامل کلیدی که باید در هنگام انتخاب کفش ورزشی در نظر بگیرید و چگونگی اطمینان از تناسب کامل صحبت خواهیم کرد.

ادامه مطلب
10 اردیبهشت

ورزش های مناسب برای افزایش تمرکز

امروزه روش‌های بسیار خوب و مؤثری برای افزایش تمرکز ایجاد شده است. ما می‌توانیم با ورزش‌ها و تمرینات جدید تمرکز خود را به طور قابل‌توجهی قدرتمند کنیم. این روزها نداشتن تمرکز ذهنی و حواس‌پرتی از جمله چالش‌ها و دغدغه‌هایی است که بسیاری از افراد با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند.

ادامه مطلب
27 فروردین

جلوگیری ازافتادگی پوست هنگام لاغر شدن

در طول فرایند لاغرشدن، علاوه بر ازدست‌دادن وزن، ممکن است با یک مشکل دیگر نیز مواجه شوید: افتادگی پوست! اما با چند روش ساده می‌توانید از این مشکل جلوگیری کنید و در کنار لاغرشدن، پوست خود را هم سالم نگه دارید.

ادامه مطلب
22 فروردین

اهمیت و تاثیر کفش ورزشی در جلوگیری از درد پاشنه

درد پاشنه یکی از مشکلات شایعی است که ممکن است در طول روز با آن روبرو شوید. در بسیاری از موارد، کفش ورزشی نامناسب می‌تواند عامل اصلی بروز این درد باشد؛ بنابراین، انتخاب کفش ورزشی مناسب بسیار مهم است تا به جلوگیری از درد پاشنه کمک کند....

ادامه مطلب
17 فروردین

برای کاهش وزن رژیم بهتر است یا ورزش؟

هم ورزش و هم رژیم غذایی تأثیر شگفت‌انگیزی در لاغرشدن دارند. اما اگر انتخاب شما بین ورزش و رژیم غذایی باشد، برای رسیدن به هدف خود بسیار دور خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لاغرشدن با رژیم غذایی و ورزش‌کردن این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

ادامه مطلب
28 اسفند

بهترین روشها برای داشتن اندام ساعت شنی

اندام ساعت شنی از اندام‌های بسیار زیبا و پرطرف‌دار در بین بانوان است و می‌توان آن را یکی از ملاک‌های مهم زیبایی ظاهر دانست. اگر شما هم میخواهید به اندام ساعت شنی برسید، با ما در این مقاله همراه باشید.

ادامه مطلب
21 اسفند

مهمترین دلایل توقف رشد عضلات در ورزشکاران

اگر شما هم از آن دسته از ورزشکارانی هستید که با وجود تمرینات سخت ورزشی نتیجه دلخواه را به دست نمی آورید و رشد عضلانی ندارید این مقاله برای شما مفید خواهد بود! رشد عضلانی به عوامل متعددی بستگی دارد که در این مقاله به آنها می پردازیم.

ادامه مطلب
14 اسفند

فرق هیدراته و دهیدراته بودن چیست؟

همانطور که دهیدراته بودن مضر است، آب زیاد در بدن نیز میتواند مضر باشد و هر کدام عوارض جانبی خود را دارد. در این مقاله از اسپورتلند با ما همراه باشید تا به طور مفصل به تفاوت‌های بین هیدراته و دهیدراته بپردازیم و عوامل موثر در بروز هر کدام را بررسی کنیم.

ادامه مطلب
02 اسفند

مقابله با استپ وزنی - 5 راه رهایی از استپ وزنی

استپ وزنی که همچنین به‌عنوان توقف وزنی یا پلاتو وزنی (Weight Loss Plateau) شناخته می‌شود، یک پدیده رایج است که اغلب افرادی که سعی در کاهش وزن دارند، با آن مواجه می‌شوند. در این مقاله شما را با 5 راهکار مناسب برای رهایی از استپ وزنی آشنا میکنیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب