فروشگاه پوشاک ورزشی اسپورتلند

به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

دوش_آب_سرد_بعد_از_تمرین
03 خرداد

فایده دوش آب سرد بعد از تمرین

اگر عادت دارید از دوش آب سرد بعد از ورزش استفاده کنید تا ریکاوری خود را بهبود ببخشید، ما به شما همه آنچه را که باید بدانید خواهیم گفت. اگرچه مطالعات گزارش داده‌اند که دوش آب سرد بعد از ورزش ممکن است اثرات مثبت دیگری نیز داشته باشد. اما آیا واقعاً از نظر علمی فواید دوش آب سرد بعد از ورزش ثابت

ادامه مطلب
تمرین_با_آرایش
26 اردیبهشت

عوارض تمرین با آرایش

ورزش کردن برای پوست شما عالی است. جریان خون را به تمام اندام‌های شما، از جمله پوست، افزایش و اکسیژن و مواد مغذی را همراه با آن تحویل می‌دهد. اما تمرین با آرایش می‌تواند به سلامت پوست شما آسیب وارد کند.

ادامه مطلب
لوازم_ورزشی
08 اردیبهشت

مهمترین لوازم ورزشی برای تمرین اصولی را بشناسید

امروزه تمرینات زیادی وجود دارد که برای انجامشان نیاز به هیچ وسیله خاصی ندارید اما همراه داشتن لوازم ورزشی شخصی یا برخی از لوازمی که می‌توان با آن حرکت‌های زیادی را انجام داد لذت بردن از ورزش را بیشتر می‌کند.

ادامه مطلب
انگیزه-برای-ورزش-کردن
09 اسفند

12 راهکار افزایش انگیزه برای ورزش کردن

آیا ورزش کردن همیشه یکی از تصمیماتی است که قرار است از سال جدید شروع کنید؟ آیا به اندازه کافی انگیزه برای ورزش کردن ندارید؟ و هنوز هم سؤالتان این است که چرا انگیزه ورزش ندارم. ما در اینجا تمام آنچه که لازم است شما برای ایجاد و حفظ انگیزه در ورزش بدانید را گردآوری کرده‌ایم مورد بررسی قرار دادیم.

ادامه مطلب
ورزش-در-محل-کار
03 اسفند

ورزش در محل کار - 6 حرکت مفید برای کارمندان

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که 30 دقیقه ورزش هوازی پنج بار در هفته می‌تواند خطرات سلامتی ناشی از سبک زندگی بی‌تحرک را خنثی کند. ورزش در محل کار از مواردی هستند که به شما کمک می‌کنند تا ورزش کردن را در برنامه شلوغ کار و زندگی خود قرار دهید و از مزایای آن برخوردار گردید.

ادامه مطلب
درد-عضلات-بعد-از-ورزش
23 دی

درد عضلات بعد از ورزش را چگونه درمان کنیم؟

درد عضلات بعد از ورزش با شروع تأخیری یا DOMS در دسته اسپاسم عضلانی است و اصطلاحی است که بسیاری از ورزشکاران با آن رابطه‌ای عشق و نفرت دارند. در این مقاله از اسپورتلند با ما همراه باشید تا به شما بگوییم درد عضلانی بعد از ورزش چیست و برای درمان بدن درد بعد از ورزش چه باید بکنید؟

ادامه مطلب
سرد کردن بعد از ورزش
22 آذر

چرا سرد کردن بعد از ورزش مهم است؟

شما باید تمرینات سرد کردن بعد از ورزش را در پایان تمرین خود انجام دهید تا از فعالیت‌های شدید راحت شوید. سرد کردن بعد از ورزش در خانه اهمیت زیادی دارد. حرکات کششی سرد کردن بدن بعد از ورزش روند ریکاوری را آغاز می‌کند، انعطاف پذیری را افزایش می‌دهد و آرامش را به همراه دارد.

ادامه مطلب
تمرین-زدگی-چیست
20 آبان

تمرین زدگی چیست و نحوه درمان بیش تمرینی

بیش تمرینی یا سندرم تمرین زدگی زمانی اتفاق می‌افتد که ورزشکار پس از تمرینات شدید مکرر به اندازه کافی زمان برای ریکاوری و استراحت نداشته باشد و خستگی، کاهش عملکرد و آسیب دیدگی از علائم آن است. در اینجا درباره بیش تمرینی overtraining و نحوه درمان تمرین زدگی را به شما خواهیم گفت.

ادامه مطلب
لباس-ورزشی
15 آبان

چرا هنگام ورزش باید لباس ورزشی بپوشیم؟

در سال‌های اخیر، لباس‌ ورزشی به یک صنعت بزرگ تبدیل شده است. افزایش محبوبیت آن بسیاری از مردم را به خرید اولین لباس ورزشی خود سوق داده است، اما این بیشتر یک جنبش در مد است. مفهوم ورزش در حال حاضر مبتنی بر راحتی و در عین حال شیک بودن است.

ادامه مطلب
25 اردیبهشت

استراحت بین تمرینات و اهمیت آن

دوره استراحت بین تمرینات به مدت زمانی که برای ریکاوری و آماده شدن برای مجموعه تمرینات بعدی اختصاص می دهید، اشاره دارد. مدت زمان استراحت بسته به عوامل مختلفی از جمله نوع ورزش، سطح آمادگی جسمانی و اهداف تمرینی شما می تواند متفاوت باشد.

ادامه مطلب