فروشگاه پوشاک ورزشی اسپورتلند

به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

ورزشکاران بسیاری در سرتاسر دنیا به صورت حرفه ای ورزش میکنند و با یکدیگر رقابت میکنند. اما برخی از شخصیت های ورزشی به دلیل ویژگی های خاص دیگری که دارند بیشتر در ذهن ها باقی می مانند. در این مقاله 10 تن از برترین ورزشکاران جهان را که به دلایلی بارز تر از بقیه هستند را معرفی میکنیم.
25 مرداد

معرفی 10 تن از برترین ورزشکاران جهان

ورزشکاران بسیاری به دلیل مهارت‌های ورزشی و تأثیرگذار واجد شرایطی هستند تا به‌عنوان برترین ورزشکاران تمام دوران در کل جهان شناخته شوند. این ورزشکاران جایگاه ورزش را در بین عموم مردم تقویت کرده‌اند و تأثیراتی بر جامعه گذاشته‌اند که خارج از چهارچوب باور است و بخشی از امتیازهای ورزشی آنان محسوب می‌شود.

ادامه مطلب
حلقه-لاغری
23 مرداد

کاهش وزن با حلقه لاغری

با حلقه لاغری به سلامت جسمی و روحی خود کمک زیادی می‌کنید، در این مقاله از اسپورتلند با ما همراه باشید تا نحوه استفاده از حلقه لاغری و فواید استفاده از آن در ورزش‌های روزانه را بررسی کنیم.

ادامه مطلب
قهرمانان-زن-جهان
22 مرداد

معرفی 8 تن از برترین ورزشکاران زن جهان

ورزش که زمانی در حوزه انحصاری مردان بود، در طول تاریخ به لطف تلاش و کوشش زنان تغییر کرده است. برخی از زنان قربانیان تبعیض بودند و برخی دیگر به دلایل مختلف از ادامه راه ورزشی خود کناره گرفتند. اما مبارزه و دستاوردهای آنها راهی را هموار کرد که الهام‌بخش بسیاری از زنان و دختران نسل‌های بعد شدند.

ادامه مطلب
تی-آر-ایکس
20 مرداد

حرکات تی‌آر‌ایکس مناسب چربی‌سوزی پهلو و شکم

در نگاه اول تمرینات تی‌آر‌ایکس بسیار ساده و ابتدایی به نظر می‌رسند، اما این دو بند قابل تنظیم ممکن است بهترین وسیله برای تقویت عضلات شکم و پهلو شما باشند. در این مقاله حرکاتی را معرفی میکنیم که بیشترین تأثیر را در چربی سوزی پهلو و شکم شما خواهند داشت.

ادامه مطلب