فروشگاه پوشاک ورزشی اسپورتلند

به فروشگاه اینترنتی اسپورتلند خوش آمدید !

27 اردیبهشت

معرفی و تاریخچه ورزش والیبال نشسته

برای اولین‌بار این ورزش در تورنتو کانادا در سال 1976 میلادی برگزار شد و این رشته ورزشی مخصوص افراد معلول است. والیبال نشسته دارای ارتفاع توری برابر با 1.15 سانتی‌متر برای آقایان و 1.10 سانتی‌متر برای بانوان معلول است. زمین‌بازی والیبال نشسته دارای ابعادی برابر با 5 متر عرض و 6 متر طول است که ....

ادامه مطلب
16 فروردین

مروری بر تاریخچه ورزش محبوب فوتبال

روزی روزگاری در سرزمین‌های انگلستان در قرون وسطی، روستاییان جمع می‌شدند تا یک بازی خشن به نام فوتبال انجام دهند. تیم‌ها از کل یک دهکده تشکیل می‌شدند و بدون قوانین یا مرز مشخص، و هدف ساده بود: توپ را به قلمرو دهکده مقابل برسانید. با گذشت زمان، بازی تکامل یافت و سازماندهی شد...

ادامه مطلب
14 فروردین

معرفی و تاریخچه ورزش والیبال

ورزش والیبال یکی از ورزش‌های محبوب در دنیا محسوب می‌شود. در این ورزش دو تیم شش‌نفره تشکیل می‌شوند و در دو سوی تور قرار می‌گیرند تا بازی را شروع کنند. ورزش والیبال هم مانند هر نوع بازی و ورزش دیگری دارای قواعد و قوانین خاص است که بازیکنان باید تمامی این اصول و قوانین را رعایت نمایند....

ادامه مطلب
19 مهر

آمادگی جسمانی برای فوتبالیست‌ها

ورزش فوتبال مانند هر ورزش دیگری نیازمند آمادگی جسمانی بالاست. در این مقاله از اسپورتلند مطالبی از گفته های مختصصین ورزشی گردآوری شده است که به شما عزیزان در انتخاب بهترین روش های آمادگی جسمانی برای بازی فوتبال کمک خواهد کرد.

ادامه مطلب
06 شهریور

حرکات پلانک و افزایش قدرت عضلات

پلانک یک تمرین عالی برای شکم و مغز انسان است و چالشی برای افزایش قدرت بدنی و استقامت است. در این مقاله از اسپورت‌لند با ما همراه باشید. تا با فواید پلانک و انواع مختلف تمرینات پلانک آشنا شوید.

ادامه مطلب
ورزشکاران بسیاری در سرتاسر دنیا به صورت حرفه ای ورزش میکنند و با یکدیگر رقابت میکنند. اما برخی از شخصیت های ورزشی به دلیل ویژگی های خاص دیگری که دارند بیشتر در ذهن ها باقی می مانند. در این مقاله 10 تن از برترین ورزشکاران جهان را که به دلایلی بارز تر از بقیه هستند را معرفی میکنیم.
25 مرداد

معرفی 10 تن از برترین ورزشکاران جهان

ورزشکاران بسیاری به دلیل مهارت‌های ورزشی و تأثیرگذار واجد شرایطی هستند تا به‌عنوان برترین ورزشکاران تمام دوران در کل جهان شناخته شوند. این ورزشکاران جایگاه ورزش را در بین عموم مردم تقویت کرده‌اند و تأثیراتی بر جامعه گذاشته‌اند که خارج از چهارچوب باور است و بخشی از امتیازهای ورزشی آنان محسوب می‌شود.

ادامه مطلب
حلقه-لاغری
23 مرداد

کاهش وزن با حلقه لاغری

با حلقه لاغری به سلامت جسمی و روحی خود کمک زیادی می‌کنید، در این مقاله از اسپورتلند با ما همراه باشید تا نحوه استفاده از حلقه لاغری و فواید استفاده از آن در ورزش‌های روزانه را بررسی کنیم.

ادامه مطلب
قهرمانان-زن-جهان
22 مرداد

معرفی 8 تن از برترین ورزشکاران زن جهان

ورزش که زمانی در حوزه انحصاری مردان بود، در طول تاریخ به لطف تلاش و کوشش زنان تغییر کرده است. برخی از زنان قربانیان تبعیض بودند و برخی دیگر به دلایل مختلف از ادامه راه ورزشی خود کناره گرفتند. اما مبارزه و دستاوردهای آنها راهی را هموار کرد که الهام‌بخش بسیاری از زنان و دختران نسل‌های بعد شدند.

ادامه مطلب
تی-آر-ایکس
20 مرداد

حرکات تی‌آر‌ایکس مناسب چربی‌سوزی پهلو و شکم

در نگاه اول تمرینات تی‌آر‌ایکس بسیار ساده و ابتدایی به نظر می‌رسند، اما این دو بند قابل تنظیم ممکن است بهترین وسیله برای تقویت عضلات شکم و پهلو شما باشند. در این مقاله حرکاتی را معرفی میکنیم که بیشترین تأثیر را در چربی سوزی پهلو و شکم شما خواهند داشت.

ادامه مطلب